Make your own free website on Tripod.com

escudo_0003_resize.jpg

Calendari Senior F7 Primera Divisio

Principal
Resultados y clasificacion equipos Atletic Valls
Jugadores Atletic Valls Senior 2011-2012
Jugadores Atletic Valls Alevines-Infantiles 2011-2012
Cròniques
Cròniques del diàri
Fotos partits
Videos partits
Calendari Senior F7 Primera Divisio
Calendari Ale-inf 2nda Divisio Grup1
Calendari Ale-inf. 2nda Divisio Grup 2
Gols Jugadores Atletic Valls
Patrocinadors
Xat Atlètic Valls Femení
Enllaços
Contacta amb nosaltres

Revisado el 11/10/2011

 FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1           Temporada 2011-2012 


Versión Resumida
 Jornada 1 (09-10-2011) CampoFecha / Hora 
CAMP CLAR, AT. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   09-10-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
CALAFELL, C.F. "B"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   09-10-2011 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   08-10-2011 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   09-10-2011 - 18:35 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   08-10-2011 - 15:15 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   08-10-2011 - 16:30 
 Jornada 2 (16-10-2011) CampoFecha / Hora 
LA FLORESTA, C.D. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   16-10-2011 - 11:20 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   CAMP CLAR, AT. "A"   
ICOMAR, C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. ICOMAR   16-10-2011 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. POBLA MAFUMET   15-10-2011 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   15-10-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  ESTADI DEL VILAR   15-10-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   15-10-2011 - 16:00 
 Jornada 3 (23-10-2011) CampoFecha / Hora 
LA FLORESTA, C.D. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
CAMP CLAR, AT. "A"ICOMAR, C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   23-10-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   22-10-2011 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. CALAFELL   23-10-2011 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   22-10-2011 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   23-10-2011 - 18:30 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   22-10-2011 - 16:30 
 Jornada 4 (30-10-2011) CampoFecha / Hora 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"   
ICOMAR, C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. ICOMAR   30-10-2011 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   29-10-2011 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   29-10-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  ESTADI DEL VILAR   29-10-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   29-10-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. DUESAIGUES   29-10-2011 - 18:00 
 Jornada 5 (06-11-2011) CampoFecha / Hora 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   ICOMAR, C.F. "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   06-11-2011 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   06-11-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   05-11-2011 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   06-11-2011 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   05-11-2011 - 12:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   05-11-2011 - 16:30 
 Jornada 6 (13-11-2011) CampoFecha / Hora 
ICOMAR, C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. ICOMAR   13-11-2011 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
SAN SALVADOR, U.D. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   12-11-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  ESTADI DEL VILAR   12-11-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   12-11-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. DUESAIGUES   12-11-2011 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   13-11-2011 - 18:30 
 Jornada 7 (20-11-2011) CampoFecha / Hora 
ICOMAR, C.F. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. ICOMAR   20-11-2011 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   SAN SALVADOR, U.D. "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   20-11-2011 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   20-11-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   19-11-2011 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. CALAFELL   20-11-2011 - 17:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   19-11-2011 - 16:30 
 Jornada 8 (27-11-2011) CampoFecha / Hora 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   26-11-2011 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   26-11-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
CAMBRILS, C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  NOU CAMP MPAL.   26-11-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. DUESAIGUES   26-11-2011 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   27-11-2011 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   26-11-2011 - 12:00 
 Jornada 9 (04-12-2011) CampoFecha / Hora 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   03-12-2011 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. ICOMAR   04-12-2011 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   CAMBRILS, C.F. "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   04-12-2011 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   04-12-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   03-12-2011 - 20:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   03-12-2011 - 16:30 
 Jornada 10 (18-12-2011) CampoFecha / Hora 
SAN SALVADOR, U.D. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   17-12-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ESTADI DEL VILAR   17-12-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"ICOMAR, C.F. "A"  NOU CAMP MPAL.   17-12-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
ALHAMBRA CF. REUS "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   18-12-2011 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   17-12-2011 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. CALAFELL   18-12-2011 - 17:00 
 Jornada 11 (08-01-2012) CampoFecha / Hora 
SAN SALVADOR, U.D. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   07-01-2012 - 19:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   07-01-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. ICOMAR   08-01-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   ALHAMBRA CF. REUS "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   08-01-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"CALAFELL, C.F. "B"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   08-01-2012 - 17:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   07-01-2012 - 16:30 
 Jornada 12 (15-01-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   14-01-2012 - 16:30 
CAMBRILS, C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  NOU CAMP MPAL.   14-01-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   14-01-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"ICOMAR, C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   15-01-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
CALAFELL, C.F. "B"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. CALAFELL   15-01-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   14-01-2012 - 20:00 
 Jornada 13 (22-01-2012) CampoFecha / Hora 
VALLS AT., C.F. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ESTADI DEL VILAR   21-01-2012 - 14:00 
SAN SALVADOR, U.D. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   21-01-2012 - 19:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   21-01-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. ICOMAR   22-01-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   CALAFELL, C.F. "B"   
LA FLORESTA, C.D. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   22-01-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   22-01-2012 - 17:00 
 Jornada 14 (29-01-2012) CampoFecha / Hora 
LA FLORESTA, C.D. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. LA FLORESTA   29-01-2012 - 10:30 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   UNIO ASTORGA, C.E. "A"   
ICOMAR, C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. ICOMAR   29-01-2012 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   28-01-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   28-01-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   28-01-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   28-01-2012 - 16:00 
 Jornada 15 (05-02-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   04-02-2012 - 16:30 
CAMP CLAR, AT. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
UNIO ASTORGA, C.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   04-02-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   05-02-2012 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   04-02-2012 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"VALLS AT., C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   05-02-2012 - 18:30 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   04-02-2012 - 18:00 
 Jornada 16 (12-02-2012) CampoFecha / Hora 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   LA FLORESTA, C.D. "A"   
ICOMAR, C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. ICOMAR   12-02-2012 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   11-02-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   11-02-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   11-02-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  NOU CAMP MPAL.   11-02-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. DUESAIGUES   11-02-2012 - 18:00 
 Jornada 17 (26-02-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
LA FLORESTA, C.D. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   26-02-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   26-02-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   25-02-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   26-02-2012 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   25-02-2012 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   26-02-2012 - 18:30 
 Jornada 18 (04-03-2012) CampoFecha / Hora 
ICOMAR, C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
POBLA MAFUMET, C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   03-03-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   03-03-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   03-03-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  NOU CAMP MPAL.   03-03-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. DUESAIGUES   03-03-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   04-03-2012 - 18:30 
 Jornada 19 (11-03-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   10-03-2012 - 16:30 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   POBLA MAFUMET, C.F. "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. LA FLORESTA   11-03-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"VALLS AT., C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   11-03-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   10-03-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. CALAFELL   11-03-2012 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   10-03-2012 - 12:00 
 Jornada 20 (18-03-2012) CampoFecha / Hora 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   17-03-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
VALLS AT., C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ESTADI DEL VILAR   17-03-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  NOU CAMP MPAL.   17-03-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. DUESAIGUES   17-03-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"CALAFELL, C.F. "B"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   18-03-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   17-03-2012 - 12:00 
 Jornada 21 (25-03-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   24-03-2012 - 16:30 
ICOMAR, C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. ICOMAR   25-03-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   VALLS AT., C.F. "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   25-03-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   25-03-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   24-03-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. CALAFELL   25-03-2012 - 17:00 
 Jornada 22 (01-04-2012) CampoFecha / Hora 
SAN SALVADOR, U.D. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   31-03-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"ICOMAR, C.F. "A"  ESTADI DEL VILAR   31-03-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. DUESAIGUES   31-03-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"CAMP CLAR, AT. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   01-04-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   31-03-2012 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. CALAFELL   01-04-2012 - 17:00 
 Jornada 23 (15-04-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   14-04-2012 - 16:30 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   14-04-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. ICOMAR   15-04-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. LA FLORESTA   15-04-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   15-04-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   14-04-2012 - 20:00 
 Jornada 24 (22-04-2012) CampoFecha / Hora 
VALLS AT., C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ESTADI DEL VILAR   21-04-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  NOU CAMP MPAL.   21-04-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   21-04-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   21-04-2012 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. CALAFELL   22-04-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   21-04-2012 - 20:00 
 Jornada 25 (29-04-2012) CampoFecha / Hora 
VALLS AT., C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   28-04-2012 - 14:00 
SAN SALVADOR, U.D. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   28-04-2012 - 19:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   28-04-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. ICOMAR   29-04-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"   
LA FLORESTA, C.D. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. LA FLORESTA   29-04-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   29-04-2012 - 17:00 

 Jornada 26 (06-05-2012) CampoFecha / Hora 
CAMBRILS, C.F. "A"VALLS AT., C.F. "A"  NOU CAMP MPAL.   05-05-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. DUESAIGUES   05-05-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   06-05-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   05-05-2012 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"      
UNIO ASTORGA, C.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   05-05-2012 - 20:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   05-05-2012 - 16:30 

Jornada 1 (09-10-2011) CampoFecha / Hora 
CAMP CLAR, AT. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   09-10-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   08-10-2011 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   09-10-2011 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   08-10-2011 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   09-10-2011 - 18:30 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   08-10-2011 - 18:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   08-10-2011 - 16:30 
 Jornada 2 (16-10-2011) CampoFecha / Hora 
LA FLORESTA, C.D. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   16-10-2011 - 10:30 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"CAMP CLAR, AT. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  15-10-2011 - 19:00 
ICOMAR, C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. ICOMAR   16-10-2011 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. POBLA MAFUMET   15-10-2011 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   15-10-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  ESTADI DEL VILAR   15-10-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   15-10-2011 - 16:00 
 Jornada 3 (23-10-2011) CampoFecha / Hora 
LA FLORESTA, C.D. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. LA FLORESTA   23-10-2011 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"ICOMAR, C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   23-10-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   22-10-2011 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. CALAFELL   23-10-2011 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   22-10-2011 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   23-10-2011 - 18:30 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   22-10-2011 - 16:30 
 Jornada 4 (30-10-2011) CampoFecha / Hora 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  29-10-2011 - 19:00 
ICOMAR, C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. ICOMAR   30-10-2011 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   29-10-2011 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   29-10-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  ESTADI DEL VILAR   29-10-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   29-10-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. DUESAIGUES   29-10-2011 - 18:00 
 Jornada 5 (06-11-2011) CampoFecha / Hora 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"ICOMAR, C.F. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  05-11-2011 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   06-11-2011 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   06-11-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   05-11-2011 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   06-11-2011 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   05-11-2011 - 12:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   05-11-2011 - 16:30 
 Jornada 6 (13-11-2011) CampoFecha / Hora 
ICOMAR, C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. ICOMAR   13-11-2011 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. POBLA MAFUMET   12-11-2011 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   12-11-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  ESTADI DEL VILAR   12-11-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   12-11-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. DUESAIGUES   12-11-2011 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   13-11-2011 - 18:30 
 Jornada 7 (20-11-2011) CampoFecha / Hora 
ICOMAR, C.F. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. ICOMAR   20-11-2011 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"SAN SALVADOR, U.D. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  19-11-2011 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   20-11-2011 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   20-11-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   19-11-2011 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. CALAFELL   20-11-2011 - 17:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   19-11-2011 - 16:30 
 Jornada 8 (27-11-2011) CampoFecha / Hora 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   26-11-2011 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   26-11-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  ESTADI DEL VILAR   26-11-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  NOU CAMP MPAL.   26-11-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. DUESAIGUES   26-11-2011 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   27-11-2011 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   26-11-2011 - 12:00 
 Jornada 9 (04-12-2011) CampoFecha / Hora 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   03-12-2011 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. ICOMAR   04-12-2011 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"CAMBRILS, C.F. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  03-12-2011 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   04-12-2011 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   04-12-2011 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   03-12-2011 - 20:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   03-12-2011 - 16:30 
 Jornada 10 (18-12-2011) CampoFecha / Hora 
SAN SALVADOR, U.D. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   17-12-2011 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ESTADI DEL VILAR   17-12-2011 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"ICOMAR, C.F. "A"  NOU CAMP MPAL.   17-12-2011 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. DUESAIGUES   17-12-2011 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   18-12-2011 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   17-12-2011 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. CALAFELL   18-12-2011 - 17:00 
 Jornada 11 (08-01-2012) CampoFecha / Hora 
SAN SALVADOR, U.D. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   07-01-2012 - 19:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   07-01-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. ICOMAR   08-01-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"ALHAMBRA CF. REUS "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  07-01-2012 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   08-01-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"CALAFELL, C.F. "B"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   08-01-2012 - 17:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   07-01-2012 - 16:30 
 Jornada 12 (15-01-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   14-01-2012 - 16:30 
CAMBRILS, C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  NOU CAMP MPAL.   14-01-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   14-01-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"ICOMAR, C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   15-01-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   14-01-2012 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. CALAFELL   15-01-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   14-01-2012 - 20:00 
 Jornada 13 (22-01-2012) CampoFecha / Hora 
VALLS AT., C.F. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ESTADI DEL VILAR   21-01-2012 - 14:00 
SAN SALVADOR, U.D. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   21-01-2012 - 19:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   21-01-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. ICOMAR   22-01-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"CALAFELL, C.F. "B"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  21-01-2012 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. LA FLORESTA   22-01-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   22-01-2012 - 17:00 
 Jornada 14 (29-01-2012) CampoFecha / Hora 
LA FLORESTA, C.D. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. LA FLORESTA   29-01-2012 - 10:30 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  28-01-2012 - 19:00 
ICOMAR, C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. ICOMAR   29-01-2012 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   28-01-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   28-01-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   28-01-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  NOU CAMP MPAL.   28-01-2012 - 16:00 
 Jornada 15 (05-02-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   04-02-2012 - 16:30 
CAMP CLAR, AT. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   05-02-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   04-02-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   05-02-2012 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   04-02-2012 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"VALLS AT., C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   05-02-2012 - 18:30 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   04-02-2012 - 18:00 
 Jornada 16 (12-02-2012) CampoFecha / Hora 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"LA FLORESTA, C.D. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  11-02-2012 - 19:00 
ICOMAR, C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. ICOMAR   12-02-2012 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   11-02-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   11-02-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   11-02-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  NOU CAMP MPAL.   11-02-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. DUESAIGUES   11-02-2012 - 18:00 
 Jornada 17 (26-02-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   25-02-2012 - 16:30 
LA FLORESTA, C.D. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   26-02-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   26-02-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   25-02-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. CALAFELL   26-02-2012 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   25-02-2012 - 12:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   26-02-2012 - 18:30 
 Jornada 18 (04-03-2012) CampoFecha / Hora 
ICOMAR, C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. ICOMAR   04-03-2012 - 17:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   03-03-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   03-03-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   03-03-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"CALAFELL, C.F. "B"  NOU CAMP MPAL.   03-03-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. DUESAIGUES   03-03-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   04-03-2012 - 18:30 
 Jornada 19 (11-03-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   10-03-2012 - 16:30 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  10-03-2012 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. LA FLORESTA   11-03-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"VALLS AT., C.F. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   11-03-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   10-03-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. CALAFELL   11-03-2012 - 17:00 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   10-03-2012 - 12:00 
 Jornada 20 (18-03-2012) CampoFecha / Hora 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   17-03-2012 - 12:45 
SAN SALVADOR, U.D. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   17-03-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ESTADI DEL VILAR   17-03-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  NOU CAMP MPAL.   17-03-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. DUESAIGUES   17-03-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"CALAFELL, C.F. "B"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   18-03-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   17-03-2012 - 12:00 
 Jornada 21 (25-03-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   24-03-2012 - 16:30 
ICOMAR, C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. ICOMAR   25-03-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"VALLS AT., C.F. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  24-03-2012 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. LA FLORESTA   25-03-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   25-03-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   24-03-2012 - 20:00 
CALAFELL, C.F. "B"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  MPAL. CALAFELL   25-03-2012 - 17:00 
 Jornada 22 (01-04-2012) CampoFecha / Hora 
SAN SALVADOR, U.D. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   31-03-2012 - 19:00 
VALLS AT., C.F. "A"ICOMAR, C.F. "A"  ESTADI DEL VILAR   31-03-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  NOU CAMP MPAL.   31-03-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. DUESAIGUES   31-03-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"CAMP CLAR, AT. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   01-04-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   31-03-2012 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  MPAL. CALAFELL   01-04-2012 - 17:00 
 Jornada 23 (15-04-2012) CampoFecha / Hora 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   14-04-2012 - 16:30 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"VALLS AT., C.F. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   14-04-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. ICOMAR   15-04-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  14-04-2012 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. LA FLORESTA   15-04-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   15-04-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"CALAFELL, C.F. "B"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   14-04-2012 - 20:00 
 Jornada 24 (22-04-2012) CampoFecha / Hora 
VALLS AT., C.F. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  ESTADI DEL VILAR   21-04-2012 - 14:00 
CAMBRILS, C.F. "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  NOU CAMP MPAL.   21-04-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. DUESAIGUES   21-04-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   22-04-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   21-04-2012 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. CALAFELL   22-04-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   21-04-2012 - 20:00 
 Jornada 25 (29-04-2012) CampoFecha / Hora 
VALLS AT., C.F. "A"SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"  ESTADI DEL VILAR   28-04-2012 - 14:00 
SAN SALVADOR, U.D. "A"CAMBRILS, C.F. "A"  MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   28-04-2012 - 19:00 
POBLA MAFUMET, C.F. "A"DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"  MPAL. POBLA MAFUMET   28-04-2012 - 12:45 
ICOMAR, C.F. "A"ALHAMBRA CF. REUS "A"  MPAL. ICOMAR   29-04-2012 - 17:00 
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC (A)  28-04-2012 - 19:00 
LA FLORESTA, C.D. "A"CALAFELL, C.F. "B"  MPAL. LA FLORESTA   29-04-2012 - 10:30 
CAMP CLAR, AT. "A"UNIO ASTORGA, C.E. "A"  ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   29-04-2012 - 17:00 

 Jornada 26 (06-05-2012) CampoFecha / Hora 
CAMBRILS, C.F. "A"VALLS AT., C.F. "A"  NOU CAMP MPAL.   05-05-2012 - 16:00 
DUESAIGUES, S.R.U.E. "A"SAN SALVADOR, U.D. "A"  MPAL. DUESAIGUES   05-05-2012 - 18:00 
ALHAMBRA CF. REUS "A"POBLA MAFUMET, C.F. "A"  ANNEX LA PASTORETA-FUTBOL 7   06-05-2012 - 18:30 
LŽESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"ICOMAR, C.F. "A"  MPAL. L'ESPLUGA FRANCOLI   05-05-2012 - 12:00 
CALAFELL, C.F. "B"GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  MPAL. CALAFELL   06-05-2012 - 17:00 
UNIO ASTORGA, C.E. "A"LA FLORESTA, C.D. "A"  ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   05-05-2012 - 20:00 
SANTA COLOMA QUERALT U.E. "A"CAMP CLAR, AT. "A"  MPAL. SANTA COLOMA DE QUERALT   05-05-2012 - 16:30 

Atletic Valls Femeni el juego limpio sobre todo

Atletic Valls Femeni el juego limpio sobre todo